APAVISA

Apavisa Porcelánico, je popredným výrobcom v oblasti výroby a uvádzania na trh high-technického porcelánu. Umiestnenie závodu v apavisa Porcelánico zlučuje schopnosť jeho vysoko technicky kvalifikovaných pracovníkov a najmodernejšie technológie v oblasti zariadení povrch viac ako 200.000 metrov štvorcových.

So zástupcami vo viac než 90 krajinách, apavisa ponúka na svetovom trhu stále vhodné a presné odpovede, rovnako ako produkt, ktorý poskytuje profesionálom aj spotrebiteľom dôveru, že každý veľký projekt potrebuje.

Naše znepokojenie ohľadom životného prostredia siaha ďaleko za hranice móda a image kampane.

Apavisa Porcelánico je integrovaná dotknutej spoločnosti, pre životné prostredie, čo je dôvod, prečo sme na úkor repecting to od začiatku.

V dôsledku toho sme vyvinuli všetky potrebnej techniky sa uistiť, že žiadny z prvkov, používaných pri výrobnom procese sú znečisťujúce látky.

Pre všetky prvky používané vo výrobe, ktoré nemajú ekologická náhrada máme systém pre usmernenie zostávajúci odpad vo všetkých našich zariadeniach a my predloží ju čistenia a recyklácie pre opätovné použitie v budúcnosti výrobného procesu.


Inšpirácie
APAVISA - Obrázky, Inšpirácie - Kúpelnové študio, obklady a dlažby
Produkty
APAVISA - Produkty, Obklady - Kúpelnové študio, obklady a dlažby