COTTO-TUSCANIA

Srdcu spoločnosti môže byť vnímaný v jeho meno, Manifattura Cotto Tuscania s dôrazom na ich pôvod, ktorý v roku 1960 produkoval prevažne ručne-vyrobené predmety.

Prostredníctvom skúsenosti, vyzreté s prechádzaním rokov, a s citlivosťou typickou tých, ktorí pracujú s prírodnými produktmi, spoločnosť vybudovala, po cnostný cesty, svoj vlastný spôsob myslenia a práce.

Dnes, s industrializáciou procesov a výpočtovej techniky, a s manažérmi, ktorí pozorne sledovať zmeny a vývoj v chuti a štýlu, "La Cotto Tuscania", ako to je láskavo známy na trhu, bola transformovaná do technologickej firmy, autonómne a zadarmo, aby sa ambiciózna a vyhrávať voľby.

Potvrdzuje to, Rok 2007 bol rokom významných premien a pozoruhodné investície, s nahradením výrobných liniek a získavanie najnovších technológií. To všetko s cieľom udržať krok s trhom pomocou pokročilých nových nástrojov a zariadení na vývoj nových výrobkov.

Laboratórne činnosti vykonávané v spoločnosti výskumného centra sú konštantné a prebieha súbežne s výrobou, vyskúšať nové technické a estetické riešenie, a získať povrchov, farieb a povrchových úprav, ktoré reprodukovať prírodné prvky, ako je drevo, kovy, látky a, samozrejme, terakota.

Manifattura Cotto Tuscania marketingové aktivity prispeli k definovaniu identity dvoch hlavných produktových radov: Tuscania Zber a ToscoKer.

Prvá pokračuje spoločnosti dedičstvo a históriu terakota. To predstavuje produkty, ktoré sa nikdy nevyčerpajú ich fascinácia a nájsť, v nových verziách svojich farieb, priestor v každom type domova, a to ako rustikálne a moderné, pre vnútorné i vonkajšie. A dnes si môžete tiež zvoliť rovnakú farbu čiary pre vnútorné i vonkajšie s rôznou povrchovou úpravou.

Druhá produktová rada je založená na inováciu, glamour, sny a existable. Je to rad porcelained gres, ktorý spĺňa nové potreby, ktoré sa vyvinie, ktorá rozširuje a krížia materiálov v prírode transformovať ich do výzdoby povrchy.


Inšpirácie
COTTO-TUSCANIA - Obrázky, Inšpirácie - Kúpelnové študio, obklady a dlažby
Produkty
COTTO-TUSCANIA - Produkty, Obklady - Kúpelnové študio, obklady a dlažby