SUPERGRES

Ceramiche Supergres, je vynikajúco zavedenou značkou ako súčasť Gruppo Concorde, svetovým lídrom vo výrobe keramických obkladov a dlažieb, obkladačiek a dlaždičiek. Ceramiche Supergres je dynamická a efektívna firma, ktorá sleduje inovácie ako kľúčový nástroj na splnenie potrieb vyvíjajúcich sa trendov a štýlov. Osobitnú pozornosť si zachováva smerom k trhu s obkladačkami a inovatívnymi technológiami.

Ceramiche Supergres vyrába širokú škálu povrchov pre obytné a komerčné budovy: podlahy porcelán kamenina pre vnútorné aj vonkajšie použitie, walltiles pre kuchyne a kúpeľne. Vždy venovať pozornosť novým trendom, spoločnosť vytvára high-kvalitné keramické dlaždice zbierky, schopný splniť všetky požiadavky štýle s estetickým výskumu a state-of-the-art technológiu.

S Ceramiche zbierky Supergres môžete obliekať svoje priestory, ako keby sa šitý na mieru obleky, výber New Classic štýl pre rafinované a romantický nádych, High-tech inšpirácie pre moderné, minimalistický dom, domorodý rady pripomínajúce neskrotnú povahou alebo Glamour odrazmi vyjadriť , cez keramiku, najsilnejší a najviac fascinujúce trendy.

Širokého spektra povrchov vytvoriť, u vás doma, osobné a jedinečnej atmosféry schopní spojiť s interiéru štýly a trendy dnes a zajtra.


Inšpirácie
SUPERGRES - Obrázky, Inšpirácie - Kúpelnové študio, obklady a dlažby
Produkty
SUPERGRES - Produkty, Obklady - Kúpelnové študio, obklady a dlažby